2019-06-03

Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i ich Rodziców - wyniki

KONKURS FOTOGRAFICZNY ZAKOŃCZONY!!!!!!!!

28 maja 2019r. zakończył się Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i ich Rodziców pt.

W rodzinnym obiektywie – Turawa i okolica

Celem konkursu było:

– rozbudzanie zainteresowania dzieci i ukazywania różnorodności piękna naszej wsi i okolicy;

– poszerzanie wiedzy dzieci na temat Turawy i okolic (krajobrazu, zabytków również przyrodniczych);

– rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy pomocy rodziców;

– zachęcanie do wspólnego spędzania czasu;

W ramach konkursu nadeszło około 50 ciekawych i barwnych fotografii. Galerię zdjęć można było ogląać w przedsionku przedszkola. Jednocześnie można było głosować na ,,najpiękniejsze ujęcie". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 28 maja 2019 roku. Na pełnych emocji obradach, Jury podliczyło wszystkie oddane głosy, oraz starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić fotografie. Stwierdzono, że każde ze zdjęć jest naprawdę wyjątkowe, bardzo dobrze oddaje piękno naszej miejscowości i gminy.

Ostatecznie Komisja Konkursowa w składzie :

Brygida Mach, Teresa Ponitka, Aleksandra Calicka, Dominika Buczek postanowiła przyznać wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom I miejsca. Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu nastąpiło w Przedszkolu 3 czerwca 2019 roku.

A oto zwyciężcy:

Kuba Twardawski

Piotruś Rabe

Szymon Pasieka

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom! Pragniemy również podziękować Wójtowi Gminy Turawa za wsparcie finansowe na zakup nagród dla uczestników konkursu. Pokonkursową galerię zdjęć można oglądać u Urzędzie Gminy Turawa.

Teresa Ponitka