Aktualności

Zapraszamy rodziców na zebranie, które odbędzie się w czwartek 09 września 2021r. Rodziców dzieci z grupy starszej zapraszamu na godzinę 16:30 Rodziców dzieci z grupy młodszej zapraszamy na godzinę 17:15. Prosimy pamiętać o zasadach ostrożności (dezynfekcja rąk, maseczka) ZAPRASZAMY
Witamy po przerwie! Przed nami kolejny trudny rok… Rok w którym nadal musimy  funkcjonować  w reżimie sanitarnym oraz w stanie zagrożenia epidemicznego. Musimy dostosować warunki i organizację pracy do  wymagań różnych organów, które niejednokrotnie są trudne do spełnienia. Jednakże dołożymy wszelkich starań, by zapewnić wszystkim bezpieczne warunki  pobytu.  Rodzicu oto kilka podstawowych zasad: 1. Do przedszkola przyprowadzaj tylko dziecko zdrowe - bez wyraźnych objawów chorobowych. 2. Regularnie przypominaj dziecku o podstawowych zasadach higieny. 3. Wyjaśnij dziecku, że nie może zabierać do przedszkola zabawek. 4. Przygotuj dziecko na sytuację, że n...   więcej »
Aktualizacja procedury funkcjonowania Przedszkola Publicznego w Turawie  w stanie zagrożenia epidemicznego – obowiązuje od 1 września 2021 r.  przygotowana na podstawie Wytycznych Przeciwepidemicznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 25 sierpnia 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki w wieku do lat 3 wydanych na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59, oraz z 2020 r. poz. 322, 374 i 567 i 1337). I. WARUNKI ORGANIZOWANIA OPIEKI PRZEDSZKOLNEJ W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W OKRESIE PANDEMII COVID 19 1. Organizacja pracy przedszkola 1.1 Przedszkole czynne jes...   więcej »
2020-08-27
Proszę o zapoznanie sę z wytycznymi. https://www.gov.pl/web/gis/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3--iv-aktualizacja
Drodzy Rodzice, dziecko uczęszczające do przedszkola powinno posiadać: 1. Kapcie 2. Kalosze 3. Ubranie na zmianę (majteczki, koszulka, skarpetki, rajstopy, spodnie, bluza) 4. Strój gimnastyczny - starszaki Dzieci leżakujące, dodatkowo: 1. Poduszkę, 2. Dwa małe koce, 3. Piżamę. (Z powodu COVIDA -19 rezygnujemy z mycia zębów i będziemy korzystać z ręczników papierowych)