2019-01-18
W celu ustalenia zasad pracy przedszkola w okresie ferii zimowych prosimy zainteresowanych rodziców o zapisanie dzieci na ferie (na listę). Dziękujemy.
Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 22.01.2019r o godzinie 19:00. Temat spotkania: Organizacja zabawy karnawałowej dla rodziców i pozostałych gości.
W okresie wakacji, przedszkole będzie zamknięte w lipcu. W sierpniu pracujemy.
Zapraszamy Babcie i Dziadków do naszego przedszkola na uroczystość z okazji Ich święta. Średniaki "Motylki" zapraszają swoich gości w czwartek 24.01.2019r o godzinie 10:00, a starszaki "Kolorowe Nutki" będą czekać na gości w piątek 25.01.2019r godzinie 10:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
ZŁOTA LISTA książek polecanych przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”   Wiek 0- 4 lata: Marta Bogdanowicz (opracowanie) – Rymowanki - przytulanki Paulette Bourgeois, Brenda Clark – seria o Franklinie Jan Brzechwa – Wiersze i bajki Gilbert Delahaye – seria o Martynce Barbara Gawryluk – Dżok, legenda o psiej wierności Anita Głowińska – seria o Kici Koci Dimiter Inkiow – Ja i moja siostra Klara (seria) Czesław Janczarski – Miś Uszatek Janosch – Ach, jak cudowna jest Panama (seria) Astrid Lindgren – Lotta z ulicy Awanturników Hanna Łochocka - O wróbelku Elemelku (seria) Sam McBratney – Nawet nie w...   więcej »
1, Mam prawo do życia i rozwoju - oznacza to, że mogę rosnąć, uczyć się, poznawać świat, a dorośli muszą zadbać o to, żebym był  zdrowy, piękny i mądry. 2, Mam prawo do życia w rodzinie - to znaczy, że mam prawo być kochany przez mamę i tatę. 3,Mam prawo do tożsamości - jestem jedyny, niepowtarzalny, mam swoje imię i nazwisko oraz własną historię i nikt nie może tego zmienić. 4, Mam prawo do swobody myśli i wypowiedzi - znaczy to, że mogę mieć swoje myśli i mogę je głośno wypowiadać - pod warunkiem, że swoją wypowiedzią nie sprawię nikomu przykrości. 5, Mam prawo do prywatności - czyli do własnych tajemnic, swoich ważnych spraw i sekretów, o których nie wszyscy muszą wiedzieć i mówić głośno. 6,Mam p...   więcej »