2019-03-04
  „W rodzinnym obiektywie- Turawa i okolica” Osoby, które chcą wziąć udział mogą dostarczać zdjęcia fotografując Turawę i okolice podczas spacerów. Czekamy na zdjęcia !!!! Koordynatorzy: Teresa Ponitka, Aleksandra Calicka, Dominika Buczek   Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w konkursie fotograficzny pt. „W rodzinnym obiektywie- Turawa i okolica” Każdy przedszkolak ma ulubione miejsca wypoczynku, spacerów dokąd chętnie wybiera się z Rodzicami. Zachęcamy więc do wspólnych wycieczek podczas których będzie można poprzyglądać się bardziej i uwiecznić w obiektywie aparatu piękno naszej wsi. Otwieramy szeroko oczy, wycho...   więcej »
    ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W  TURAWIE             Witaj w naszym gronie Droga Mamo, Drogi Tato.                    Tak to już pora… Twoje dziecko będzie Przedszkolakiem. Od czego zacząć? Zapisanie dziecka do przedszkola: Termin rozpoczęcia rekrutacji oraz składania wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z oświadczeniami dla dzieci starających się o miejsce w placówce  odbywać się będzie w dniach od 01 marca  do  29 marca 2019 r. (druki do pobrania w kancelarii przedszkola od 01 marca lub na stronie internetowej przedszkola www.PrzedszkoleTurawa...   więcej »
W okresie wakacji, przedszkole będzie zamknięte w lipcu. W sierpniu pracujemy.
ZŁOTA LISTA książek polecanych przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”   Wiek 0- 4 lata: Marta Bogdanowicz (opracowanie) – Rymowanki - przytulanki Paulette Bourgeois, Brenda Clark – seria o Franklinie Jan Brzechwa – Wiersze i bajki Gilbert Delahaye – seria o Martynce Barbara Gawryluk – Dżok, legenda o psiej wierności Anita Głowińska – seria o Kici Koci Dimiter Inkiow – Ja i moja siostra Klara (seria) Czesław Janczarski – Miś Uszatek Janosch – Ach, jak cudowna jest Panama (seria) Astrid Lindgren – Lotta z ulicy Awanturników Hanna Łochocka - O wróbelku Elemelku (seria) Sam McBratney – Nawet nie w...   więcej »