IMG_20240110_171327

24 stycznia 2024

Świąteczny czas w naszym przedszkolu rozpoczął się zapachem pieczonych przez dzieci pierników, robieniem łańcuchów na choinkę, składaniem życzeń. Zawitaliśmy z kolędą w Urzędzie Gminy w Turawie, gdzie zostaliśmy serdecznie przyjęci przez wszystkich pracowników oraz poczęstowani pysznymi piernikami. Odwiedziliśmy też Szkołę Podstawową w Turawie, gdzie wspólnie z panią dyrektor szkoły zatańczyliśmy świąteczny taniec. Nie zapomnieliśmy też o podopiecznych Domu Seniora w Rzędowie, dla których przygotowaliśmy pierniki oraz własnoręcznie wykonane kartki. Wspólnie z rodzicami z grupy młodszej pod czujnym okiem pani Asi i pani Nikoli ubraliśmy choinkę. Kolędowaliśmy z rodzicami grupy starszej na spotkaniu jasełkowym przygotowanym przez panią Dominikę oraz naszych przedszkolaków. W ten świąteczny czas odwiedziły nas emerytowane panie nauczycielki, wspólnie z którymi czekaliśmy na przyjście dzieciątka lub aniołka jak kto woli. To był naprawdę magiczny czas.